Izvod iz biltena dnevnih događaja za protekla 24 sata – MUP HNK

Izvod iz biltena dnevnih događaja za protekla 24 sata

Za protekla 24 sata ( 08/09.02.2023.godine) iz oblasti sprečavanja i otkrivanja kriminaliteta , na području Hercegovačko-neretvanskog kantona , registrovano je 7 prijava  i to na području Mostara 4, na području Jablanice 1, na području Čapljine 1 i na području Prozora  1.

Iz oblasti javnog reda i mira nije registrovan niti jedan slučaj.

Iz oblasti bezbjednosti saobraćaja  registrovane su 3 saobraćajne nezgode i to na području Mostara 2 i na području Jablanice 1 u kojima nije bilo povrijeđenih lica.

Od evidentiranih događaja izdvajamo:

  • 08.02.2023.godine oko 19,00 sati PU Mostar je obaviještena da je na Žovnici iz vozila „VW Golf V“ pucano iz vatrenog oružja po vozilima. Na lice mjesta odmah su izašli pripadnici policije koji su obavili razgovor sa radnicima na benzinskoj pumpi „Mustapić“ koji su izjavili da su čuli pucnje oko 18,00 sati a obilaskom terena uočena su dva parkirana teretna motorna vozila „Mercedes“ koji su imali oštećenja na vozačevim vratima i hladnjaku. Pronađeno je više čahura na licu mjesta te je lice mjesto obezbjeđeno do dolaska ekipe za uviđaj. 
1073

ZAPOSLENA SLUŽBENIKA

3,165 km²

UKUPNA POVRŠINA

156

PATROLNIH VOZILA

To top