Brzom intervencijom policije identificirani počinitelji napada na maloljetnike – MUP HNK/Ž

Brzom intervencijom policije identificirani počinitelji napada na maloljetnike

Dana 27.5 2025 godine oko 13.35 sati Policijska stanica Mostar-Centar zaprimila je prijavu o fizičkom napadu na maloljetne osobe koji se dogodio na Španjolskom trgu u blizini Stare gimnazije u Mostaru.

Operativnim radom na terenu, te brzom i učinkovitom intervencijom policijskih službenika Policijske uprave Mostar identificirani su tri maloljetne osobe koje se dovode u vezu s ovim događajem.

O događaju je obaviješten postupajući tužitelj Županijskog tužiteljstva Mostar, pod čijim nadzorom se provode daljnje mjere i radnje u skladu sa Zakonom o zaštiti i postupanju s djecom i maloljetnicima u kaznenom postupku, uz osiguranje svih prava maloljetnih osoba, kako počinitelja tako i žrtava.

Uprava policije MUP-a HNŽ-K jasno i odlučno poručuje da svaki oblik nasilja, a osobito nad djecom i maloljetnicima, neće biti toleriran. Sigurnost naše zajednice, posebno najmlađih naš je prioritet.

Odsjek za odnose s javnošću

1073

ZAPOSLENA SLUŽBENIKA

3,165 km²

UKUPNA POVRŠINA

156

PATROLNIH VOZILA

To top